Hakkımızda

Carees uzun yıllardır, ülkemize turistik amaçlı gelen misafirlere acil sağlık hizmeti sunmaktadır. Tatilinde rahatsızlanan misafirlerimiz tedavi hizmetlerini sigorta şirketleri aracılığıyla CAREES’ ten almaktadır.

Yeni tedavi yöntemleri

 İleri teknoloji Cihazlar

 Girişimsel cerrahi ve görüntüleme hizmetleri

Yüksek standartta tedavi merkezleri  

Tecrübeli medikal kadrolar

Ekonomik çözümler ile Dünyanın her tarafında sağlık hizmeti sunmaktayız.

Bilgi ve tecrübemiz, yetişmiş kadrolarımız ile sağlık turizminin lokomotifi olmak için yola çıkmış bulunuyoruz. Geniş Hastane ve doktor seçenekleri ile size en uygun tedaviyi sunmaktayız.

CAREES dünyanın herhangi bir yerinden tedavi ihtiyacı olan hastaları Türkiye’ye getirerek tatil ve sağlığı entegre etmektedir. Sizin ve yakınlarınızın tedavi boyunca hastane dışı konaklamanızı organize etmekteyiz. Türkiye’ ye ulaşımınız, transfer ve rehberlik hizmetlerimiz ile de her an yanınızdayız.


Kalite Politikamız

 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak
 • Çalışma arkadaşlarımızın sağlıklı çalışma ortamını ve iş güvenliğini ön planda tutmak
 • İşini seven ve sorumluluk sahibi kadrolar oluşturmak
 • Teknolojiyi takip etmek ve uygulamak
 • Bilgi güvenliğini sağlamak
 • Mükemmeliyetçi
 • Sadık ve Dürüst


Misyonumuz

 • Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.
 • Müşterilerimizin zamanına ve hakkına saygı duymak.
 • Çalışanlarımızın istek ve motivasyonunu arttırmak.
 • İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.
 • Eğitim ve kalite politikamız ile insan kaynaklarının verimliliğini arttırmak.
 • Proaktif davranış
 • Mevzuatlara uygun çalışma disiplini


Neden Carees

CAREES, hastanın konuştuğu dilde tercüman desteği – 24 saat tıbbi danışmanlık -yaygın mobil sağlık ağı – Doktor ve hemşirelerden oluşan Medikal kadrosuyla, tüm süreçleri takip etmektedir. Hastane tedavisi sonrası bakım planlaması hastanın tüm süreçlerini takip eden süpervizörlerin koordinasyonu ile sağlanmaktadır.
CAREES hastaların konaklaması ve ulaşımlarını da anlaşmalı otellerinde ve kendi araç filosuyla sağlamaktadır.
Tedavi sonrasında ülkesindeki hekimin hastayı takip edebilmesi için medikal raporlama kendi dilinde hazırlanmaktadır.


Neden Türkiye

Yüksek kalitede sağlık hizmeti:
İleri teknolojilerle donatılmış tıp merkezlerinde alanında başarılı doktorlar tarafından güncel tedavi yöntemlerini alabilirsiniz. Uygun ücretlendirme: Başka ülkelere kıyasla benzer tedavileri daha uygun ücretlendirmelerle alabilirsiniz.
Akredite Sağlık kuruluşları:
Türkiye’ de, JCI ( Joint Comissions International / Uluslararası Birleşik Komisyon ) tarafından akredite edilmiş 52 sağlık kuruluşu ile dünyada 3. Sırada yer almaktadır. Kısa bekleme süreleri: Sadece küçük işlemlerin değil büyük operasyon hizmetlerine de beklemeden hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman hekimler, kalifiye sağlık personeli ve profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda en uygun tedaviye en kısa sürede beklemeden ulaşmanız mümkündür. Son Teknolojiye uygun Donanımlı Tıp Merkezleri: Sayıları günden güne artan Tıp merkezleri en son teknolojik donanıma sahip olmasından dolayı tanı ve tedavide en az hata riski ile daha hızlı ve etkili tedavi sunmaktadır.
Sağlık Turizminde Çeşitlilik:
İklim şartları ve sahip olduğu doğal kaynaklar Türkiye’nin termal turizm ve geriatri gibi her ülkede bulunmayan sağlık turizmi dallarında tercih edilmesini sağlamaktadır.
Coğrafi Konum:
Coğrafi konumu verdiği avantaj ile Türkiye Asya ve Avrupa’yı birbirine bağladığı gibi Avrupa’nın Afrika, Orta Asya ve Ortadoğu’ya bağlantısını da sağlamaktadır. Birçok merkeze sadece 3-4 saatlik kısa uçuş mesafesi uzaklıkta olmasından dolayı hastaların hızlı bir şekilde tedavi merkezlerine ulaşımını kolaylaştırmaktadır.
Avantajlı Havayolu Ulaşımı:
THY 120 Ülke ve 300 destinasyon uçuşu ile Türkiye’ye en hızlı ve konforlu şekilde gelmenizi sağlamaktadır. Bu sayede Türkiye coğrafi konumu gereği havayolu ile kolay ulaşılabilir bir sağlık turizmi destinasyonu olmas özelliğini taşımaktadır.
Güçlü Turizm Altyapısı:
Yılda 35 Milyonu aşkın turisti ağırlayan Türkiye Dünya sıralamasında 6. Sıraya yükselmiştir. Yeni ve kaliteli konaklama tesisleri ve yüksek standarda hizmet anlayışını Türk misafirperverliği ile birleştiren Türkiye turizmin son yıllarda parlayan yıldızı konumundadır. Kültürel zenginlikleri, coğrafi güzellikleri ve tarihi mekanları ile ziyarete gelen turistlere son derece zengin olanaklar sunmaktadır.